مقالات

02634414938 تلفن تماس

کلاسهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 

تقریبا همه ما از اهمیت یادگیری زبان از سنین کم مطلع هستیم. 

ما بارها شنیده ایم که وقتی کودکان از سنین پایین یادگیری زبان برای مثال زبان انگلیسی را شروع میکنند نسبت به سایرین پیشرفت بهتر و سریع تری دارند.

زمان مناسب  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان:

مطالعات انجام شده بر روی زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان نشان داده شده است کودکان از سن 3 سالگی میتوانند کلمات دیگری به غیر از زبان مادری خود را درک کنند.هر چه کودکان سن کمتری داشته باشند در یادگیری تلفظ ها و صدا های جدید موفق تر خواهند بود. در این سن فرصت کافی برای یادگیری زبان با بازی را دارند.

تعداد ترمهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان نارون :

در آموزشگاه نارون آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در34 ترم صورت میگیرد.

زبان انگلیسی برای کودکان4ساله تا 7 ساله به شکل کلاس های نیمه خصوصی و حداکثر تعداد کودکان زبان آموز 6 شخص درنظر گرفته شده است.

نکته مهم این است که والدین کودکان میتوانند ساعات کلاس زبان انگیسی کودکان خود را انتخاب نمایند.

چه کتابی برای دوره زبان انگلیسی کودکان در نظر گرفته شده است؟

منبع اصلی آموزش زبان برای کودکان کتاب Friends&Family  تالیف انتشارات Oxford است.

آشنایی با کتاب Friends&Family ویژه دوره کودکان:

تیم نارون جهت آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3تا 6 ساله کتاب های Friends  و برای رده سنی 7تا 12 ساله کتاب های Friends&Family را در نظر گرفته است.

این کتاب ها با جدیدترین روش های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تاًلیف شده است

در این کتاب ها با استفاده از تصاویر رنگی رنگی و جذاب کودکان را مشتاق به یادگیری زبان می نمایند

نحوه تدریس در دوره ویژه کودکان به گونه ای است که کودکان خود مشتاق به یادگیری میشوند زیرا محیط آموزش  تلفیقی از آموزش ، بازی،حرکات موزون ،شعر،فیلم و داستان است و با سایر مدارس و آموزشگاه ها متفاوت است.

فایل های آموزشی دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان شامل یک کتاب دانش آموزکلاسی ، یک کتاب کار منزل و یک سی دی برای آموزش بهتر مطالب مطابق با فصل ها و بخش های کتاب میباشد.

مجموعه کتاب های Friends&Family  در 6 سطح منتشر شده است که در پایان هر 3 درس مروری بر مطالب درس داده شده صورت میگیرد تا درس ها و آموزش ها در ذهن کودکان ثبت شود.

کودکان در دوره زبان انگلیسی چه می آموزند؟

  • درک اساسی جملات ساده که روزمره استفاده میشود

  • شعرهای کوتاه کودکانه 

  • شمارش اعداد از صفر تا صد

  • جمله سازی های کوتاه با کلمات ساده 

  • داستان سرایی از روی کتاب داستان 

  • آشنایی کامل کلمات از روی تصاویر با استفاده از فلش کارت

  • آموزش نام حیوانات ،رنگ ها ...

چرا آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ضروری است؟

در این روزها یادگیری زبان انگلیسی برای همه چه رده سنی کودکان چه بزرگسالان ضروری است.

ما برای درک بهتر کلماتی که روزانه با آنها مواجه میشویم ناخواسته نیاز داریم تا انگلیسی را بیاموزیم.

مثلا برای استفاده از وسایل دیجیتال از بازی های کامپیوتری گرفته تا وسایل منزل مانند  تلویزون ،مایکروفر یا حتی آشنایی با امکانات وسایل نقلیه و...میبایست زبان انگلیسی را فراگیریم.

امروزه برای استفاده از اپلیکیشن ها و امکانات موبایل نیز نیاز است تا انگلیسی را بدانیم و از این رو آموزش زبان برای کودکان در عصر  جدید و تکنولوژی امری ضروری است و چه بسا اگر این آموزش از کودکی صورت گیرد تا مانند زبان مادری به عنوان زبان دوم به صورت اساسی در ذهن آنها تثبیت شود.

نیازی به یادآوری نیست و همه ما میدانیم که آموزش زبان برای کودکان از چه مزیت های بالایی برخوردار است.

تحصیل در دانشگاه های برتر بین المللی تا آینده شغلی بهتر زمانی اتفاق میفتد که از پایه و اصولی انجام شود.

شهریه و هزینه ی کلاس های زبان انگلیسی برای کودکان به چه صورت است؟

موضوع شهریه کلاس های انگلیسی برای کودکان سوالی است که بسیار پرسیده میشود و این امر کاملا طبیعی است زیرا یک مسئله مهم قبل از ثبت نام کودکان محسوب میشود تا خانواده ها برنامه ریزی مالی داشته و با اطلاع کاملی تصمیم گیری نمایند هزینه کلاس های زبان انگلیسی کاملا بستگی به دوره ای که کودکان در تعیین سطح قبول میشوند دارد.

 برای مثال هزینه کلاس خصوصی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با هزینه کلاس های عمومی متفاوت است که پیشنهاد میشود با شماره آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما راهنمایی لازم جهت برآورد هزینه ، نحوه ثبت نام  و معرفی آموزشگاه نارون به شما عزیزان ارائه دهند.

تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان به چه صورت انجام میشود.

این سوال برای بسیاری از والدین ایجاد میشود که آیا کودکان هم تعیین سطح دارند؟ بله کودکان نیز قبل از ثبت نام میبایست در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند.

زیرا با استفاده از تعیین سطح است که میتوان میزان دانش کودکان را سنجید که کدام سطح و دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است.

و همان طور که مشخص است هر چه سطح  کودک در درک مطالب  و آشنایی او با زبان انگلیسی  بیشتر باشد امکان ثبت نام در ترم های بالاتر را خواهد داشت.

نکته مهم تعیین سطح کودکان برای زبان انگلیسی متفاوت با بزرگسالان است در این آزمون یک سوال از کودک پرسیده میشود و وابسته به نحوه پاسخ کودک سوال های دیگر با توجه به سطح  مهارت های آن  و میزان آشنایی او با زبان انگلیسی پرسیده میشود و اصولاً سوال های تعاملی در تعیین سطح پرسیده میشود زیرا این موضوع باعث میشود کودک به چالش کشیده شود و بتواند راحت تر صحبت کند تجربه نشان داده است این نحوه ی آزمون بسیار مناسب تر از سوالات تستی و چهارگزینه ای است.در واقع سوالات طبق اصول استاندارد آموزشی طراحی شده است تا دانش آموزان در سطحی قرار گیرند که فضا و محیط آموزشی کلاس برای آنها مناسب و قابل درک باشد یعنی بالاتر یا پایین تر از سط خود قرار نداشته باشند.

کودکان در آزمون تعیین سطح بدون استرس و در محیطی کاملا دوستانه توسط متخصصین باتجربه ی سال ها آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و آشنایی کاملا با نحوه ایجاد ارتباط دوستانه با کودکان آزمون شرکت خواهند کرد

.تعیین-سطح-زبان-انگلیسی

 

  • 1
تماس بگیرید