X

آموزشگاه نقاشی در کرج

09129798360 ثبت نام

کلاس نقاشی کودکان در کرج

                                    طراحی - نقاشی - کلاژ - نمایش خلاق - کارگاه رنگ

آکادمی نارون به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی کودکان در کرج با فراهم آوردن محیطی امن و ارام و شاد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کلاسهای آموزش نقاشی کودک را برگزار میکند.
پرورش خلاقیت شادی و آرامش  کودکانمان هدف ماست و در کنار آن آموزش و کلاس نقاشی کودکان در کرج و متدهای رنگ آمیزی نیز با آموزش اساتیدی خلاق و جوان و شاد شکل خواهد گرفت .
 

کلاس نقاشی کودکان در کرج

آموزش نقاشی بزرگسالان

طراحی (مقدماتی ،پیشرفته،پرتره ،طبیعت بی جان)
انواع متدهای رنگ آمیزی 

آموزش نقاشی مبتدی برای بزرگسالان در آموزشگاه نارون ارائه می‌گردد. نقاشی یک مهارت است و نیاز به کسب این مهارت تمرین بسیار لازم دارد. بنابراین فردی که هر روز به میزان دو ساعت تمرین کرده، سریع تر به مهارت کافی میرسد نسبت به فردی که هر روز یک ساعت تمرین کرده است.
البته در کلاس آموزش نقاشی بزرگسالان، نقاشی بزرگسالان با مداد رنگی نیز آموزش داده می‌شود. در این مجموعه توانایی را در نظر میگیریم، اما تمرین کردن حتما به استعداد ارجعیت دارد و استعداد این روند را سریع تر می کند.
بهترین راهکار این است که بتوانید هر روز زمانی را به تمرین برای کلاس نقاشی بزرگسالان اختصاص دهید.

آموزش نقاشی بزرگسالان

آموزش نقاشی سیاه قلم

امروزه نقاشی سیاه قلم به یکی از جذاب ترین و محبوب ترین نقاشی ها تبدیل شده است، چرا که هنرجو به راحتی می تواند با این نوع نقاشی ارتباط برقرار کند. از این رو آموزش سیاه قلم، یکی از بهترین تکنیک ها برای شروع اصول نقاشی و بعد از آن ورود به دنیای هنرهای تجسمی می باشد.

در کلاس نقاشی سیاه قلم به جای اینکه هنرجو با رنگ های بسیار متنوعی که در نقاشی رنگ و روغن وجود دارد، درگیر شود، تنها از طیف رنگ های خاکستری و مشکی استفاده می کند و به همین دلیل هنرجو تمرکز بیشتری بر روی سایه روشن خطوط و ترکیب بندی کار دارد و این تمرکز باعث خلق آثار هنری بسیار زیبا و جذابی می شود.

آموزش سیاه قلم از مبتدی تا حرفه ای برای نوجوانان و بزرگسالان زیر نظر یکی از بهترین اساتید سرکار خانم فرازانی در آموزشگاه نقاشی کرج؛ نارون در حال برگزاری است که میتوانید نمونه کارها رو در گالری تصاویر مشاهده نمایید.

کلاس ها به دو صورت هفته ای تک جلسه و دو جلسه ای طبق خواسته شما قابل برگزاری است.

آموزش نقاشی سیاه قلم

آموزش کار با آبرنگ

آبرنگ یک ماده انعطاف‌پذیر و چندمنظوره است. نقاشی‌ با آبرنگ ساده برای نوجوانان می‌توانند بسیار متفاوت باشند. نقاشی با آبرنگ تکنیکی است از حل کردن رنگدانه‌های رنگ در آب نقاشی مورد نظر طراحی می‌شود. هزاران سال است که آبرنگ ماده فریبنده هنرمندان به شمار می‌آید. تکنیک‌های متفاوتی برای کار با آبرنگ وجود دارد و به طور قطع مهارتی است که ارزش دنبال کردن و یادگیری دارد. زمانی که یک نقاشی با آبرنگ خلق می‌کنید، انعکاس نور سفیدی کاغذ از میان رنگ‌ها، به آن درخششی جادویی می‌بخشد.

آموزش کار با آبرنگ

کار با مداد رنگی

در سالهای اخیر استفاده از مداد رنگی برای طراحی بین هنرمندان افزایش یافته است و کارهای هنری بیشتری با استفاده از مداد رنگی در کلکسیون ها و موزه ها میبینیم.
اگر تجربه طراحی با مداد رنگی را داشته باشید یا بخواهید آن را شروع کنید،
این سری از نکات مرتبط با تکنیک طراحی با مداد رنگی به درد شما خواهد خورد برای شروع 4 نکته ای که توسط هنرمندانی که طراحی میکنند را به شما یادآوری میکنیم، این 4 نکته شامل موضوعاتی مانند ایجاد لایه  با رنگ ها، طراحی آب و روشن کردن رنگ های مداد رنگی و ..است.

  1.  چینش لایه ها در طراحی با مداد رنگی
  2. قلم موهای مخصوصBlend کردن
  3. کشیدن آب با مداد رنگی
  4.  روشن کردن طرح با مداد رنگی
کار با مداد رنگی

آموزش طراحی

در شروع دوره آموزش طراحی ،
ما ترجیح می دهیم که ابتدا اصول اولیه طراحی در کلاس آموزش داده شود .
دوره های طراحی را با طراحی فیگور زنده و مواقعی با طبیعت بی جان آغاز می کنیم .
بعد از رسیدن به سطحی متوسط و قابل قبول از آن، تدریس نقاشی را با طبیعت بی جان و تکنیک رنگ روغن ادامه می دهیم که هر هنرجو را با توجه به علاقه مندی ها و روحیاتش در مسیر درست هدایت خواهیم کرد.
حضور گرم و صمیمانه ی نوآموزان و علاقه مندان به هنر نقاشی و طراحی را در آموزشگاه نقاشی نارون ارج می نهیم.

آموزش طراحی

آموزش اکریلیک

همانطور که می دانید نقاشی با آکریلیک یکی از محبوب ترین مدیوم های نقاشی است که بسیاری از هنرجویان برای شروع نقاشی کار خود را با نقاشی با آکریلیک آغاز می نمایند.در مقایسه با سایر مدیوم های نقاشی مانند آبرنگ , یادگیری نقاشی با آکریلیک را می توان به نسبت راحت تر و ساده تر دانست.اگر با اساتید نقاشی برای آموزش و یادگیری هنر اصیل نقاشی مشورت نمایید یکی از بهترین مدیوم هایی که برای شروع به شما پیشنهاد می دهند بدون شک نقاشی با آکریلیک است.

آموزش اکریلیک

کار با گواش

گواش یک رنگ غیر شفاف است که از رنگ دانه شبیه رنگدانه شفاف آبرنگ  و مخلوط صمغ عربی (در نقاشی به عنوان یک ماده چسبنده در رنگ استفاده می شود) ساخته شده است. چنین مخلوطی باعث ضخیم شدن و سنگین شدن رنگ می شود و به همین علت نقاشی حاصل از رنگ های گواش به ظرافت آبرنگ نمی گردد.   گواش نیز حلال در آب است و بعد از خشک شدن و گذر زمان طولانی می توان دوباره گواش به آب واکنش نشان دهد. نکته جالب  : برای جلوگیری از ورود و رشد باکتری در تیوپ رنگ، مقداری گلیسیرین و نگه دارنده به تیوپ اضافه شود تا رطوبت آن را حفظ کند.

کار با گواش

کاردستی کودکان

ساخت کاردستی و اوریگامی با کاغذ رنگی بخشی از آموزش‌های مهدکودک ها است. ساخت کاردستی اوریگامی در پرورش مهارت‌های مختلف کودکان در سنین کم بسیار موثر است. این مهارت‌ها شامل مهارت‌های حرکتی، مهارت سواد آموزی، اعتماد به‌نفس، خلاقیت و… می‌شود. به وسیله کاغذ رنگی یا کاغذ ساده میتوان انواع اوریگامی را به شکل حیوانات، گیاهان، قایق و انواع کاردستی‌های سه بعدی ساخت. تقویت خلاقیت در دنیای امروز از موضوعات مهم محسوب می شود. این کار میتواند از دوران کودکی آغاز شود و تا بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند. ساخت کاردستی میتواند در تقویت تمرکز، دقت و هوش موثر واقع شود؛ در نتیجه بهتر است علاوه بر سرگرم شدن به تقویت دیگر مهارت‌ها نیز بپردازیم.

کاردستی کودکان

کلاس نقاشی نوجوانان و جوانان

طراحی (مقدماتی، پیشرفته، فیگوراتیو و پرتره)
نقاشی (رنگ روغن، آکریلیک، آبرنگ )

در کلاس نقاشی نوجوانان، لازم است به منظور یادگیری حرفه ای نقاشی و آموزش نقاشی مبتدی برای نوجوانان، اصول اولیه نقاشی را رعایت نمایند و با ممارست و تمرین طرح های مختلفی را نقاشی کنند. طرح حیوانات یکی از ساده ترین و جذاب ترین طرح های است که نوجوانان با آموختن تکنیک کشیدن آن ها می توانند حیوان مورد علاقه خود را به راحتی نقاشی کنند و از تماشایی اثر خود لذت ببرند. در اینجا نمونه های زیبا از انواع نقاشی برای نوجوانان را به اشتراک گذاشته ایم، که با الگو برداری از این طرح های زیبا و البته کمی تمرین می توانید این نقاشی های زیبا را بکشید و آثار و طراحی های جدیدتری را نیز خلق کنید.

کلاس نقاشی جوانان نیز از دیگر کلاس‌های این مجموعه حرفه‌ای و تخصصی می‌باشد. 

کلاس نقاشی نوجوانان و جوانان

روانشناسی نقاشی کودک و نوجوان در آموزشگاه نارون

آکادمی نارون با حضور اساتید و مشاورهای متخصص در زمینه روانشناسی، نقاشی زیبای کودکان و نوجوانان را به صورت رایگان تفسیر کرده و راهنمای شما در زمینه استعداد فرزندان دلبندتان خواهد بود .

بنا به گفته بسیاری از خط شناسان و روان شناسان، افراد در موقعیت های متفاوتی این نقاشی ها را می كِشند، به عنوان مثال وقتی با تلفن صحبت می كنند، یا به سخنرانی گوش می دهند و یا یادداشت بر می دارند و در هنگام كشیدن چنین نقاشی هایی به چیز دیگری می اندیشند و ابداً متوجه حركت قلم بر روی كاغذ نیستند.
 

روانشناسی نقاشی کودک و نوجوان در آموزشگاه نارون
تماس بگیرید