X

آموزش آبرنگ

09129798360 ثبت نام

آموزش آبرنگ در اکادمی نارون در کرج

آکادمی نارون در بخش آموزش نقاشی با اموزش انواع متدهای نقاشی از کاملترین آمووزشگاهای نقاشی در کرج میباشد .
نقاشی با آبرنگ یکی از لطیف ترین و پرطرفدارترین متدهای رنگ آمیزی است که برای کشیدن تابلوهایی بی نظیر به شما کمک خواهد کرد .
اساتید مجرب و متخصص نارون بهترین متدهای آموزشی را برای کشیدن تابلوها و نقاشی های بینظیر به کار خواهند گرفت .

چقدر زمان میبرد تا یک تابلوی زیبای آبرنگ بکشم؟

شاید باورنکردنی نباشد اما شاید در دو یا سه جلسه بتوانید یک نقاشی زیبا با آبرنگ بکشید و از دیدن کارهای زیباتون لذت ببرید .
جهت مشاوره رایگان میتوانید با شمارهای اموزشگاه تماس حاصل فرمایید .

هزینه کلاس آبرنگ 

هزینه کلاس ابرنگ در آکادمی نارون بر اساس تعرفه های ابلاغ شده ازاداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان البرز تعیین میگردد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید .

تکنیک های  مختلف نقاشی با آبرنگ

  • خیس در خیس :
    • تکنیک خیس در خیس فرآیند به کارگیری رنگ بر روی کاغذ خیس می باشد و یکی از تکنیک های عالی برای خلق پس زمینه های محو با جزئیات اندک است .
  • قلم موی خشک:
    • این تکنیک کاملاً برعکس تکنیک خیس در خیس می باشد . در این جا یک قلم موی حاوی رنگ ( و آب حداقل ) بر روی یک کاغذ کاملاً خشک کشیده می شود . این روش را می توان برای نقاشی دیوارهای قدیمی و علف ها و هم چنین برای نمایش تموج نور بر روی آب مورد استفاده قرار داد . تکنیک قلم موی خشک بر روی کاغذهای بافت دار مانند کاغذ سرد فشرده ( cold-press ) و یا کاغذ زبر ( rough ) بهتر عمل می کند .
  • برداشتن رنگ :
    • اغلب رنگ های آبرنگ پس از خشک شدن قابل حل و برداشتن از روی کاغذ باقی می مانند . پاک کردن رنگ های اثر گذاری هم چون آبی تالو ، آلیزارین ، قرمز ویندزور ، زرد و آبی بسیار سخت می باشد و بهتر است که این روش را در مورد آن ها به کار نبست . شیوه ی کار بسیار آسان است ؛ اگر رنگ خشک بود قسمت مورد نظر را با قلم موی مرطوب خیس کرده و رنگ را با دستمال حوله ای یا کاغذی بر می دارید و اگر رنگ خیس بود کافی است از یک قلم موی خشک ( قلم موی تشنه ) و یک دستمال برای برداشتن رنگ استفاده کنید . برداشتن رنگ خیس بهترین روش کشیدن ابر در آسمان است .

 

تماس بگیرید