X

کلاس روبیک در کرج - آموزش حل مکعب روبیک در آموزشگاه نارون

09129798360 ثبت نام

آموزش روبیک در آکادمی نارون ( نمایندگی روبوکد کرج )

مکعب روبیک یکی از جذاب ترین ومحبوب‌ترین بازی‌ها و ورزش‌های فکری در سنین مختلف به ویژه کودکان است. این بازی جذاب، طرفداران بسیاری در تمامی گروه های سنی دارد. 

کلاس روبیک در کرج بر اساس پارامترهایی همچون تمرکز، توجه، حافظه، توسعه استراتژی و تفکر استدلالی بنا نهاده شده است و دوره‌های آموزشی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه اصول و ترفندهای حل پازل به صورت ترمیک برگزار می‌گردد. 

روش‌های مختلفی برای یادگیری و حل این معما وجود دارد که بهترین روش، آموزش از طریق شرکت در کلاسهای آموزش روبیک در آکادمی نارون می‌باشد.
در کلاس روبیک می‌توانید با یاد گرفتن فرمولهای اصولی به زبان ساده و قابل اجرا که برای تمامی سنین برگزار می‌گردد و هم‌چنین با فراگیری نحوه انگشت گذاری، رکورد حل این معمای جذاب را کوتاه تر کنید.
اساتید آموزشگاه نارون و نمایندگی روبوکد کرج با داشتن پایین ترین رکورداران این عرصه می‌توانند تجربه‌های خود را به صورت علمی با شما به اشتراک بگذارند. برای اطلاع از هزینه کلاس روبیک آموزشگاه می‌توانید از طریق شماره‌های ارتباطی، تماس حاصل نمایید.

وسایل مورد نیاز کلاس روبیک در کرج

تنها با داشتن یک مکعب روبیک نرم و روان می‌توانید در کلاس روبیک در کرج شرکت کنید. لازم به ذکر است موسسه راه امید با تولید بهترین، روان‌ترین و ارزان‌ترین نوع روبیک فرصت بزرگی را فراهم نموده است تا طرفداران این مکعب جذاب بتوانند با آرامش خیال این بازی را خریداری نمایند. برای اطلاع از قیمت مکعب روبیک و هزینه کلاس روبیک با آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید.

مزایای یادگیری مکعب روبیک در آموزشگاه روبیک (نمایندگی روبوکد کرج)

 • هماهنگی دو نمیکره مغز 

 • هماهنگی عصب و عضله

 • فعال سازی نورن های مغزی 

 • ترشح هورمون سرتونین در مغز 

 • ایجاد خلاقیت 

 • تقویت حافظه 

 • هماهنگی دست و چشم و مغز به صورت همزمان 

هزینه کلاس روبیک در کرج

 کلاس روبیک در آموزشگاه روبیک نارون به صورت ترمیک و با مشارکت فعال شرکت کنندگان برگزار می‌گردد. کودکان با حل این پازل‌ها مهارت‌های مختلفی را فرا می‌گیرند که تاثیر بسیاری در سایر فعالیت‌هایشان خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هزینه کلاس روبیک در آموزشگاه نارون با مشاوران آموزشگاه ارتباط بگیرید. 

اهداف کلاس روبیک

 1. تقویت تمرکز

 2. افزایش اعتماد به نفس

 3. تقویت توانایی حل مساله

 4. تقویت خلاقیت و ابتکار

 5. تقویت تفکر 

تعداد جلسات یادگیری کلاس روبیک در کرج

شما در دو ترم 8 جلسه ای می‌توانید تمامی فرمول‌های مکعب روبیک را آموزش ببینید و این معمای جذاب را حل کنید ولی برای سرعت گرفتن در این کار باید تمرینهای روزانه و مکرر داشته باشید .
شایان ذکر است که پس از یادگیری مکعب 3در3، مکعب 5در 5 و هرمی نیز میتواند گزینه های انتخابی شما برای یادگیری باشد. برای آموزش حل مکعب روبیک 3در3 برای کودکان می‌توانید با آموزشگاه نارون ارتباط بگیرید. 

 مکعب روبیک برای چه سنی مناسب است؟

به دلیل احتیاج به فرمول خوانی و سرعت عمل بالا پیشنهاد می‌کنیم از سن 8 سالگی به بعد کلاس آموزش روبیک برای کودکان را آغاز کنید اما ممکن است برخی از کودکان با توجه به هوش بالایی که دارند زودتر آموزش را شروع کنند و از این بازی ورزشی زیبا لذت ببرند.

برگزاری مسابقات روبیک 

آکادمی نارون در اعزام دانش آموزان خود به تمامی مسابقات آموزشگاهی بین مدرسه‌ای استانی و کشوری بسیار مشتاق خواهد بود و هرگونه مشکلی در این زمینه را مرتفع خواهد ساخت تا فرزندانمان با فتح قله های موفقیت باعث افتخار ما و خانواده های عزیزشان باشند .

تماس بگیرید