02634414938 تلفن تماس

آموزش روبیک در آکادمی نارون ( نمایندگی روبوکد کرج )

مکعب روبیک یکی از جذاب ترین ومحبوبترین  بازیها و ورزشهای فکری در میان کودکان تا نوجوانان محسوب میشود که طرفدارن بسیاری در تمامی گروه های سنی دارد. روشهای مختلفی برای حل این معمای پیچیده وجود دارد که بهترین روش برای آن آموزش این معما در کلاسهای آموزش روبیک در آکادمی نارون میباشد .
در این کلاسها با یاد گرفتن فرمولهای اصولی با زبان ساده و قابل اجرا برای تمام سنین و نحوه انگشت گذاری میتوانید رکورد حل این معمای جذاب را کوتاه و کوتاه تر کنید.
اساتید آموزشگاه نارون و نمایندگی روبوکد کرج با داشتن پایین ترین رکورداران این عرصه میتوانند تجربه های خود را به صورت علمی با شما به اشتراک بگذارند .

وسایل مورد نیاز کلاس های آموزش مکعب روبیک 

تنها با داشتن یک مکمعب روبیک نرم و روان میتوانید در کلاسهای ما شرکت کنید 
خوشبختانه موسسه راه امید با تولید بهترین  و روانترین و ارزانترین نوع روبیک کمک بزرگی به طرفداران این مکعب جذاب نموده تا در خریداری این بازی معما دچار مشکل نشوند .
برای اطلاع از قیمت مکعب روبیک و هزینه برگزاری کلاسها با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

مزایای یادگیری مکعب روبیک درآکادمی نارون (نمایندگی روبوکد کرج)

  • هماهنگی دو نمیکره مغز 
  • هماهنگی عصب و عضله
  • فعال سازی نورن های مغزی 
  • ترشح هورمون سرتونین در مغز 
  • ایجاد خلاقیت 
  • تقویت حافظه 
  • هماهنگی دست و چشم و مغز به صورت همزمان 

تعداد جلسات یادگیری مکعب روبیک 

شما در دو ترم 8 جلسه ایی میتوانید تمامی فرمولهای مکعب روبیک را آموزش ببینید و این معمای جذاب را حل کنید ولی برای سرعت گرفتن در این کار باید تمرینهای روزانه و مکرر داشته باشید .
و پس از یادگیری مکعب 3در3 مکعب 5در 5 و هرمی نیز میتواند گزینه های انتخابی شما برای یادگیری باشند .

چه سنی برای یادگیری مکعب روبیک مناسب است ؟

به دلیل احتیاج به فرمول خوانی و سرعت عمل بالا پیشنهاد میکنیم از 8 سال به بالا آموزش حل این معما را آغاز کنید اما گاهی بعضی از بچه با توجه به هوش و ظرفیت بالای مغزشون زودتر هم میتوانند اموزش را شروع کنند و از این بازی ورزش زیبا لذت ببرند .

برگزاری مسابقات روبیک 

اکادمی نارون در اعزام دانش آموزان خود به تمامی مسابقات آموزشگاهی بین مدرسه ایی استانی و کشوری و حتی جهانی بسیار مشتاق خواهد بود و هرگونه مشکلی در این زمینه را مرتفع خواهد ساهت تا فرزندانمان با فتح قله های موفقیت باعث افتخار ما و خانواده های عزیزشان باشند .

تماس بگیرید