X

آموزش طراحی

09129798360 ثبت نام

آموزش طراحی در آکادمی نارون 

آکادمی نارون باکنارهم آوردن اساتیدی مجرب و هنرمند و توانمند در فضایی زیبا و آرام و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی کلاس های طراحی نارون را تشکیل داده و برگزار میکند .

طراحی چیست؟

کلمه طراحی در لغت‌نامه به معنی «طرح افکنی » و «نقشه ریزی» آمده است. اما باز آفريدن تصاویر عینی یا تجسم بخشیدن به تصاویر ذهنی معنای تخصصی آن است. طراحی یعنی ایجاد تصویر خطی‌، که از ذهن شخص یا از هر پدیده‌ی واقعی مثل اشیا، طبیعت، انسان‌ها و… بر روی سطحی دو بعدی ایجاد می‌شود.
به طور کلی اهمیت طرح افکنی در هنرهای تجسمی برهیچکس پوشیده نیست و به دلیل داشتن نقش پایه‌ای در شاخه‌های مختلف تجسمی مورد توجه فراوانی قرار می‌‌گیرد.
طراحی خیلی از اوقات، پیش طرحی است برای پدید آوردن اثر هنری که به اصطلاح به آن اتود زدن می‌گویند، که آن ابتدایی‌ترین فعالیت هر هنرمند است. در این مرحله، تغییر و تحولات بسیاری رخ می‌دهد تا یک طرح قابل قبول برای اثر اصلی ایجاد شود. اصل اساسی همه هنرهای تجسمی  و خطوط و نشانه‌ها ی آن ،این هنر میباشد .

هزینه کلاس طراحی در آکادمی نارون 

نرخ مصوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تعیین کننده شهریه سالانه کلاسهای آکادمی میباشد که آفرهای ویژه و تخفیفات خاصی نیز برای هنرجو ها در نظر گرفته شده است. 
برای اطلاعات بیشتر با شماره های اکادمی تماس حاصل فرمایید .

گروه سنی کلاسهای طراحی آکادمی نارون

از آنجایی که آموزش کشیدن طرح به کودکان باعث از بین بردن خلاقیت آنها میشود شروع کلاسهای طراحی از حدود 12 سال به بالا خواهد بود .
که با اساتیدی مجرب و متبحر و پر حوصله کلاسهایی پر بار و پر ثمر خواهیم داشت .
برای مشاوره رایگان در این امر با شماره های آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید .

تعداد جلسات و ساعت های آکادمی نارون 

جلسات کلاس های طراحی نارون 8جلسه سه ساعته در ماه میباشد .

 

تماس بگیرید