X

آموزش (کلاس) لیوان چینی در کرج

09129798360 ثبت نام

لیوان چینی در آکادمی نارون (نمایندگی روبوکد کرج)

یکی از جدید ترین و موثرترین ورزشهای  نوظهور است که باعث تمرکز و استفاده  همزمان از دو نمیکره مغزی است که میتواند هماهنگی چشم و دست را به همراه داشته یاشد و هماهنگی عصب و عضله از مهمترین پیامدهای این ورزش هوشی تمرکزی است .

نحوه بازی لیوان چینی 

بچه ها در این ورزش ویا بهتر بگوییم بازی چیدن لیوانها را به سه صورت متفاوت یاد میگیرند اما سرعت چیدن و جمع کردن نکته حائز اهمیت این بازی ورزش ارزشمند است 
عدم شناخت کافی درباره این بازی باعث مهجور ماندن ان شده لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید .

اصلاح اختلالات درسی با لیوان چینی 

نکته جالبی است لیوان چینی چندین اختلال یادگیری در کودکان مخصوصا کودکانی که در مقطع پیش دبستانی و یا اول دبستان با بعضی مشکلات روبرو هستند را درمان میکند .

اختلالاتی مانند...

  • کج نویسی 
  • از چپ به راست نوشتن 
  • ناهماهنگی بین اندازه های نوشتاری 
  • اصلاح غلط های بیشمار املایی 
  • خارج از خط نوشتن 
  • بزرگ یا کوچک نوشتن
  • وسایل مورد نیاز لیوان چینی 

وسایل مورد نیاز این بازی ورزش جذاب شامل یک پک کامل میباشد که شرکت روبوکد توسط آموزشگاه نارون در اختیار تمامی شاگردان خود قرار میدهد که تعداد 12 عدد لیوان پلاستیکی که  از بهترین متریال برای ساخت آن استفاده شده است و یک پد کار که باعث عدم لغزش لیوانها روی سطح کار میگردد، می باشد .

تعداد جلسات لیوانچینی 

لیوان چینی در دو ترم 8 جلسه ایی برگزار میگردد که با توجه به تمرین هر دانش آموز میتوان رکورد تازه ایی از ایشان ثبت کرد که بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود .

نمایندگی روبوکد کرج تا فدراسیون لیوان چینی کرج 

آکادمی نارون مفتخر است با همکاری ویژه با موسسه راه امید روبوکد  و هم از طریق اساتید متخصص این رشته در فدراسیون لیوان چینی (ورزشهای همگانی ) کلاس های تربیت مربی و یا دوره های مخصوص کودکان را علاوه بر برگزاری در محیط آموزشگاه در مدارس و اموزشگاه های دیگر برگزار کند.

لیوانچینی برای چه گروه سنی مناسب است ؟

کلاسهای لیوان چینی در دو گروه سنی برگزار میشود:
گروه سنی 5-7 سال 
گروه سنی 8-12 سال 
 

تماس بگیرید