X

آموزش نقاشی بزرگسالان

09129798360 ثبت نام

آموزش نقاشی بزرگسالان در آکادمی نارون 

مجموعه آکادمی نارون یکی از کاملترین و بهترین مجموعه های کرج میباشد که مفتخر است هم در حوزه کودکان و هم در حوزه بزرگسالان فعال و جزو بهترینها میباشد و در تمامی دوره ها و سنین قادر به برگزاری کلاس میباشد که نقاشی بزرگسالان یکی از این کلاسها میباشند .

مزایای آموزش نقاشی در آکادمی نارون 

 • برگزاری کلاس درر ساعاتی مناسب برای شاغلین گرامی 
 • محیطی آرام و شاد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی 
 • اساتیدی مجرب توانمندو متخصص دارای مدارک تحصیلی مرتبط 
 • اجرای انواع متدهای آموزشی با توجه به سلیقه هنرجو 
 • ظرفیت کم کلاسها برای اجرای اموزش بهتر و دقیق تر به هر هنرجو 

هزینه کلاسهای نقاشی بزرگسالان 

با توجه به ابلاغ اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرزتعرفه سالانه آموزشگاه ها آکادمی نارون طبق قوانین ابلاغ شده عمل خواهد کرد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

در چه مدت میتوان یک نقاش حرفه ایی شد ؟

با توجه به اینکه نقاشی برای بزرگسالان نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد و استاد مربوطه باید تبحر و تخصص خاص در آموزش به افراد بزرگسال داشته باشد و با توجه به کمبود تایم اکثر افراد بخاطر موقعیتهای مختلف شغلی و تحصیلی افراد ممکن است نیاز به مدت طولانی تری برای یادگیری وجود داشته باشد اما اساتید اکادمی نارون با تبحر و تخصص خاص خود سعی براین خواهند داشت که در تسریع یادگیری تاثیر گزار باشند و البته که مهمترین مورد در این زمینه تمرین و تکرار و تلاش خود هنر جو خواهد بود .
مشاورین ما در آموزشگاه آماده پاسخگویی به شمابه صورت رایگان  در این زمینه خواهد بود .

فواید  نقاشی برای بزرگسالان

 • سلامت جسم و روح تنها یکی از فواید نقاشی است.
  • فواید نقاشی در بخش اصلی مربوط به تقویت ذهن و حافظه است . کشیدن نقاشی به شما کمک می کند تا قدرت ارتباط و تمرکز خود را افزایش دهید. به طبع با کشیدن نقاشی شما تنها موجب تخلیه شدن افکار منفی و .. نمی شوید بلکه با نقاشی کشیدن و بازی با رنگها شما برای سلامت روح و ذهنتان قدم برمی دارید. 
 • فواید ارتباطی
  •  نقاشی به ما کمک می کند تا با دیگران ارتباط برقرار کنیم زیرا در این صورت امکان بروز هیجانات و احساسات، آرزوها، نگرش به اشیا و... به گونه ای متفاوت وجود دارد. به کمک نقاشی می توان بسیاری از احساسات، هیجانات و افکار را نشان داد. این  روش به خصوص برای افراد معلول که دچار ضعف ارتباطی هستند، اشخاص خجالتی و کسانی که قادر به برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با دیگران نیستند اهمیت بیشتری دارد.
تماس بگیرید