X

آموزش کاردستی

09129798360 ثبت نام

آموزش کاردستی در آکادمی نارون 

مجموعه نارون یکی از کاملترین مجموعه های آموزشی فرهنگی هنری در کرج میباشد که با فضایی کاملا مناسب و کامل دارای کلاسهای متعدد در خدمت همشهریان گرامی است .
کلاسهای کاردستی کودک هم به صورت کلاس مجزا و هم در قالب کلاسهای نقاشی و خلاقیت کودکان برگزار میگردد .
برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره  تلفنهای آموزشگاه تماس حاصل فرمایید .

گروه سنی کلاسهای کاردستی 

ساخت کاردستی همیشه برای تمامی سنین دارای جذابیت و هیجان خاصی است و اکثر گروههای سنی از ساخت آن لذت میبرند آکادمی نارون امکان برگزاری کلاسهای کاردستی را برای تمامی سنین دارد اما در حال حاضر این کلاس برای دو گروه سنی 5-8 سال و 8-12 سال برگزار میشود .

هزینه کلاس کاردستی 

هزینه کلاس کاردستی با توجه به تعرفه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج تعیین میگردد .
و تمامی هزینه های تهیه وسایل کلاس با شاگردان میباشد و در صورت تمایل این مجموعه هم میتواند وسایل رو تهیه کند ولی هزینه آن را دریافت خواهد کرد .

فواید انجام کاردستی در رشد و خلاقیت کودکان

این روزها  روی اوردن اکثر کودکان و نوجوانان معضل اصلی خانواده هاست درست کردن کتاردستی با انواع وسایل ارزان قیمت میتواند کمک بزرگی به والدین برای سرگرم کردن کودکانشون نماید به همین دلیل آکادمی نارون در باره فواید درست کردن کاردستی نکاتی رو عنوان مینماید :

 1. باعث افزایش مهارت های حرکتی و ارتباطی در آنان می شود...
  1. استفاده هم زمان از هردو دست و کمک گرفتن از ذهن باعث هماهنگی دست و ذهن کودک میشود و باعث یادگیری کارهایی مثل بستن دکمه لباس و بند کفشهایشان سریعتر و آسانتر خواهد شد.
 2. به آن ها کمک می کند که خودشان را نشان دهند...
  1. کودکان وقتی از مهارت طبیعی خود استفاده میکنند و میتوانند خودی نشان دهند واین امر باعث افزایش اعتماد به نفس آنها خواهد شد .
 3. خلاقیت آن ها را افزایش می دهد...
  1. کودکان از کشف دنیای اطراف را لذت میبرند و در درست کردن کاردستی کودکان با استفاده از ابزار ،رنگها  و مواد و شکلها میتوانند تصورات بی حد مرز خود را از دنیای اطراف خود متصور شوند و آنها را به دنیای واقعی خود وارد کنند .
 4. به آن ها فرصت اجتماعی بودن را می دهد...
  1. هنر و کاردستی زمینه ای عالی را برای کودکان به وجود می آورد تا بتوانند هیجانات مختلف را تجربه کنند که تابه حال درکی از آن ها نداشته بودند. زمانی که خلاقیت کودکان بالا رود، کم کم اعتماد بنفس قرار گرفتن را در جامعه پیدا می کنند و در نتیجه می توانند با انسان های اطراف ارتباط برقرار کنند و به یک فرد اجتماعی و سالم تبدیل شوند. کودکان به طور ذاتی کنجکاو هستند ، فرصت ساخت کاردستی به آن ها میدانی می دهد تا بتوانند حس کنجکاوی خود را ارضا کنند.
 5. ارتباط بین چشم ها و دست ها را افزایش می دهد...
  1. هنر و کاردستی اغلب به دستان و چشمان تیز نیاز دارد. زمانی که کودک شروع به ساخت کاردستی می کند ، کم کم می تواند این ارتباط و این سرعت و هماهنگی را بین چشمان و دستان خود افزایش دهد و در نتیجه در انجام امور دیگر نیز موفق تر عمل خواهد کرد.


 

تماس بگیرید