X

کلاس مهارت های زندگی برای کودکان در کرج

09129798360 ثبت نام
کلاس مهارت های زندگی برای کودکان در کرج

کلاس مهارت‌ های زندگی در کرج در سه مقطع کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در آکادمی نارون برگزار می‌گردد. شیوه یادگیری مهارت‌ها از نوع فعال همراه مشارکت همه افراد شرکت کننده است. 

آموزشگاه نارون
آموزشگاه نارون

آموزشگاه نارون با هدف توانمندسازی بیشتر کودکان، کلاس مهارت‌ های زندگی برای کودکان در کرج را برگزار می‌نماید. مطابق نظر سازمان بهداشت جهانی، مهارت‌ های زندگی به معنی توانایی داشتن رفتار سازگارانه و مثبت است به نحوی که فرد بتواند با چالش‌ها و ضروریات زندگی خود کنار بیاید. 

افراد در هر سنی با فراگیری این مهارت‌ها می‌توانند آرامش و سلامت روحی و روانی خود را در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی ارتقا دهند. شایان ذکر است که این آموزش‌ها در سه مقطع کودک، نوجوان و بزرگسال ارائه می‌گردد. 

نحوه آموزش در این دوره به صورت پرسش و پاسخ و مشارکت تمامی شرکت کنندگان است از این رو بسیار فعال می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران آموزشگاه ارتباط بگیرید. 

کلاس مهارت‌ های زندگی برای کودکان در کرج

کلاس آشنایی با مهارت های زندگی - نارون آکادمی

مهارت‌ های زندگی مطابق نظر سازمان بهداشت جهانی شامل 10 مورد است که هدف از آن‌ها ارتقا توانایی در ابعاد روانی، اجتماعی و.. است تا مانع از ایجاد آسیب برای کودکان و سایر افراد گردد. مهارت‌هایی که از طریق آموزش، تمرین و تکرار سبب می‌شود تا در تمامی ابعاد زندگی سالم‌تری داشته باشند.  

  1. مهارت خود آگاهی
  2. مهارت تفکر خلاق
  3. مهارت همدلی
  4. مهارت ارتباط موثر
  5. مهارت روابط بین فردی
  6. مهارت تفکر نقاد
  7. مهارت حل مساله
  8. مهارت تصمیم گیری
  9. مهارت مقابله با استرس و مدیریت خشم
  10. مهارت مقابله با هیجانات


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید