X

کلاس آموزش رباتیک کودکان در کرج

09129798360 ثبت نام

آموزش رباتیک کودکان در آکادمی نارون 

این روزها در اکثر مدارس شاهد حضور شرکت‌های مختلف آموزش رباتیک برای کودکان هستیم که با هزینه‌های سنگین و پک‌های آموزشی مختلف مشغول آموزش به دانش آموزان در رده‌های سنی مختلف می‌باشند. شایان ذکر است که در انتهای سال با الگو هایی که به دانش آموزان داده می‌شود فرصت رشد و پرورش خلاقیت به آنها داده نمی‌شود و آنها را خسته و دلزده می‌کند علاوه بر این موارد، آموزش کامل و جامعی برایشان نخواهد داشت.

آکادمی نارون با همکاری موسسه راه امید روبوکد تهران کلاس‌های تخصصی آموزش رباتیک کرج برای کودکان را برگزار می‌کند. کلاس‌های آموزشی رباتیک نارون با عنوان نمایندگی رسمی روبوکد تهران که یکی از موفق‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های آموزش رباتیک در پایتخت می‌باشد شروع به کار کرده است. موسسه راه امید با بیش از 100 نماینده فعال در سراسر ایران یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌ها در حوزه آموزش رباتیک می‌باشد که نمایندگی کرج این شرکت در قالب روبوکد کرج در آکادمی نارون فعال است .
 

آموزش رباتیک کودکان در آکادمی نارون 

تفاوت آموزش رباتیک کودکان در آکادمی نارون با بقیه آموزشگاه ها

آموزش همراه با خلاقیت، بهترین نوع آموزش است که به کودک ویا نوجوان اجازه می‌دهد تا آنچه در ذهن خود دارد را پیاده سازی کند و اساتید فقط به عنوان راهنما در کنار بچه‌ها هستند. یکی از اصلی‌ترین آیتم‌هایی که مجموعه روبوکد در آن دارای افتخار است، همین پرورش خلاقیت در کلاس‌های رباتیک کرج برای کودکان است به عنوان مثال اگر روزی آیتم آموزش کلاس موتور باشد این مجموعه به تعداد تمامی شاگردان کلاس، موتورهای مختلفی خواهد داشت که نشان دهنده تفاوت دید بچه ها به اشیا است و این باعث پروش هوش و خلاقیت ایشان خواهد شد.

تفاوت آموزش رباتیک کودکان در آکادمی نارون با بقیه آموزشگاه ها

مزایای آموزش رباتیک کودکان در کرج

اولین حسن آموزش رباتیک هماهنگی عصب و عضله کودکان می‌باشد در این حالت بچه ها می‌توانند از هر دو نیمکره مغز استفاده کنند و این امر باعث پرورش هوش و تمرکز بیشتر بچه ها بر مسایل مختلف خواهد شد . به طور کلی مزایای آموزش رباتیک به کودکان در کرج عبارت است از:

 1. تشویق بر همفکری و کار گروهی در کلاس‌های رباتیک کرج

 2. پرورش و رشد خلاقیت از طریق آموزش رباتیک در کرج

 3. افزایش کسب موفقیت در آینده و آموزش هدف گذاری

 4. بالا بردن سطح علاقه‌مندی به ریاضیات 

 5. پرورش کودکان با روحیه پرتلاش

 6. سوق دادن ذهن کودک به سمت اختراعات 

 

مزایای آموزش رباتیک کودکان در کرج

رباتیک در آکادمی نارون (نمایندگی ربوکد کرج)

رباتیک کرج در آکادمی نارون شامل سه بخش می‌باشد :

مکانیک  

ساخت سازه‌های مختلف از ساده و تک موتوره تا سازه‌های چند موتوره در 4 ترم و همراه با 4 پک است که هر پک مکمل پک ترم بعد خواهد بود.

الکترونیک

بخش الکترونیک به معنی برطرف کردن ایرادهای سازه‌های مختلف از جمله تعمیر برد و موتور و تشخیص ایراد بردها و درست کردن آنها توسط خود بچه‌ها می‌باشد.

برنامه نویسی 

در این مرحله بچه ها یاد می‌گیرند از طریق کامپیوتر و برنامه نویسی‌هایی مخصوص به ربات های خود برنامه های خاص دهند و کارایی‌های خاص از این سازه‌ها دریافت کنند.

رباتیک در آکادمی نارون (نمایندگی ربوکد کرج)

شرکت در مسابقات رباتیک کودکان در آکادمی نارون (نمایندگی روبوکد کرج)

آکادمی نارون با برگزاری مسابقات گوناگون باعث ایجاد انگیزه برای کودکان و دانش آموزان در مقاطع مختلف می‌گردد.  به جز مسابقاتی که در آموزشگاه برگزار می‌شود، تمامی دانش آموزان آکادمی در مسابقات بین مدرسه استانی و حتی کشوری شرکت داده خواهند شد .
در همین زمینه می‌توان به مقام آوری کشوری دو دانش آموز خلاق آکادمی نارون اشاره نمود:

 • در مسابقات شهریور ماه 1399 محمد جواد عطاالهی با کسب رتبه دوم کشوری در مسابقات رباتیک مکانیک گروه سنی 12-15 سال افتخار آفرینی کرد .
 • مهسا برزگر با کسب رتبه دوم کشوری در مسابقات رباتیک مکانیک گروه سنی 10-12 سال افتخار آفرینی کرد .

 

شرکت در مسابقات رباتیک کودکان در آکادمی نارون (نمایندگی روبوکد کرج)

هزینه کلاس‌ رباتیک در کرج

هزینه کلاس‌ رباتیک کرج برای کودکان با توجه به مبلغ ابلاغ شده از طریق موسسه راه امید روبوکد تهران به صورت ماهانه 8 جلسه می‌باشد که مبلغ 150هزارتومان تعیین شده است و هر ترم یک پک 180 هزارتومانی دارد که مجموعا 330 هزارتومان می‌باشد که البته این طرح شامل تخفیف‌های ویژه نیز خواهد شد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید.

هزینه کلاس‌ رباتیک در کرج

روزهای برگزاری کلاس‌های رباتیک کودکان در آکادمی نارون کرج

کلاس‌ رباتیک در کرج در آموزشگاه نارون به صورت 8 جلسه در ماه و دو روز در هفته است. هر جلسه به مدت یک ساعت برگزار می‌گردد که کودکان و دانش آموزان از جلسه اول شروع به ساخت ربات و سازه می کنند. 

روزهای برگزاری کلاس‌های رباتیک کودکان در آکادمی نارون کرج

بهترین کلاس رباتیک کودکان در کرج

کلاس رباتیک کودکان در کرج یکی از راهکارهای اصولی برای کشف استعداد و میزان علاقه‌مندی کودکان به علوم ریاضیات و مهندسی است. 

یافتن بهترین کلاس رباتیک در کرج برای کودکان، یکی از چالش‌های والدینی است که به دنبال یافتن آموزش با کیفیت همراه با کسب مهارت و پرورش خلاقیت کودکانشان هستند.

آموزشگاه نارون با برگزاری کلاس‌ها و آموزش رباتیک برای کودکان و دیگر سنین سعی دارد تا کسب مهارت‌های نوین را برای کودکان فراهم نماید و استعدادهای نهفته‌شان را شکوفا نماید. 

بهترین کلاس رباتیک کودکان در کرج

پیش نیازهای کلاس رباتیک کودکان در کرج

کلاس‌های رباتیک که در آکادمی نارون برای کودکان تدارک دیده شده است، علاوه بر اینکه کودکان را از لحاظ علمی به سمت پیشرفت سوق می‌دهد، هیچ نوع پیش زمینه علمی برای شرکت و حضور در این کلاس‌ها نیاز نیست. 

در طی دوره‌ها و کلاس‌های آموزش رباتیک آکادمی نارون، پک‌هایی به کودکان داده می‌شود که با استفاده از آن بتوانند ربات‌های مختلف با کارآیی متفاوت بسازند. 

پیش نیازهای کلاس رباتیک کودکان در کرج

کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟

کلاس رباتیک بسته به نیازهای فردی، بین افراد مختلف متفاوت است. کودکان در سنین مختلف رشد می‌کنند به عنوان مثال، برخی در سن 6 سالگی آمادگی فراگیری کلاس رباتیک خواهند داشت برخی دیگر در سن 8 یا 9 سالگی مناسب هستند. به طور کلی سن مناسب یادگیری رباتیک برای کودکان از 6 سالگی به بالا است. فراگیری رباتیک برای سنین 7 تا 18 سال بسیار مناسب و ایده‌آل است و آکادمی نارون برنامه آموزشی مناسبی را ارائه می‌نماید. 

کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟

اهداف آموزش رباتیک چیست؟

شرکت در کلاس رباتیک و فراگیری این علم دارای اهداف و غایت خاصی دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • پرورش قوه خلاقیت و اختراع

 • پرورش همفکری و کار گروهی

 • افزایش ایجاد علاقه به ریاضیات و الکترونیک

 • افزایش هدفمندی و کسب موفقیت در آینده

اهداف آموزش رباتیک چیست؟

سوالات متداول

 • دوره آموزشی رباتیک برای چه سنی مناسب است؟

  دوره‌های رباتیک برای سنین ۸ سال توصیه می‌شود. البته ما در آکادمی نارون دوره‌هایی برای سنین پایین‌تر داریم که کودکان پس از گذراندن این دوره، می‌توانند در دوره‌های رباتیک شرکت کنند.

 • آیا شرکت در دوره‌های رباتیک آکادمی نارون سقف سنی دارد؟

  دانش سقفی ندارد و هر زمانی می‌توانید رباتیک را یاد بگیرید، هر چند مناسب‌ترین سن برای شروع قبل از ۱۶ سال است، اما اگر کسی واقعاً علاقه‌مند است پس از این سن هم می‌تواند شروع کند و موفق هم باشد.

 • آیا فقط دوره‌های رباتیک حضوری برگزار می‌کنید؟

  بله کلاس‌ها و دوره‌های آکادمی نارون به صورت حضوری است.

 

 

آموزش-رباتیک

 

 

تماس بگیرید