02634414938 تلفن تماس

آموزش رباتیک در آکادمی نارون 

آکادمی نارون با همکاری موسسه راه امید روبوکد تهران کلاسهای تخصصی رباتیک را برگزار میکند رباتیک نارون با عنوان نمایندگی رسمی روبوکد تهران که یکی از موفق ترین و مطرح ترین شرکتهای آموزش رباتیک در پایتخت میباشد شروع به کار کرده است موسسه راه امید با بیش از 100 نماینده فعال در سراسر ایران یکی از شناخته شده ترین شرکتها در آموزش رباتیک میباشد که نمایندگی کرج این شرکت در قالب روبوکد کرج در آکادمی نارون فعال است .
این روزها در اکثر مدارس شاهد حضور شرکتهای مختلف آموزش رباتیک هستیم با هزینه های سنگین و پک های آموزشی مختلف مشغول اموزش به دانش اموزان در رده های سنی مختلف میباشند که در انتهای سال آموزش کامل و جامعی برای ایشان نخواهد داشت و با الگو هایی که به دانش آموزان داده میشود اجازه پرورش خلاقیت به آنها نمیدهد و آنها را خسته و دلزده میکند.

تفاوت آموزش رباتیک در آکادمی نارون با بقیه آموزشگاه ها

برترین و بهترین نوع آموزش ،آموزش همراه با خلاقیت میباشد که به کودک ویا نوجوان اجازه دهیم تا انچه در ذهن خود دارد را پیاده سازد و ما فقط به عنوان راهنما در کنار ایشان باشیم یکی از اصلی ترین آیتمهایی که روبوکدها به آن میبالند همین پرورش خلاقیت در کلاسهای رباتیک بچه هاست به عنوان مثال اگر روزی ایتم آموزش کلاس موتور باشد ما به تعداد تمامی شاگردان کلاس موتورهای مختلفی خواهیم داشت که نشان دهنده تفاوت دید بچه ها به اشیا است.
و این باعث پروش هوش و خلاقیت ایشان خواهد شد.

مزایای آموزش رباتیک 

اولین حسن آموزش رباتیک هماهنگی عصب و عضله کودکانمان میباشد و در این حالت بچه ها میتوانند از هر دو نیمکره مغز استفاده کنند و این امر باعث پرورش هوش و تمرکز بیشتر بچه هابر مسایل مختلف خواهد شد .

رباتیک در آکادمی نارون (نمایندگی ربوکد کرج )

رباتیک شامل سه بخش میباشد :

  • مکانیک  
    • ساخت سازه های مختلف از ساده و تک موتوره تا سازه های چند موتوره در 4 ترم و همراه با 4 پک که هر پک مکمل پک ترم بعد خواهد بود.
  • الکترونیک
    • برطرف کردن ایرادهای سازه های مختلف از جمله تعمیر برد و موتور و تشخیص ایراد بردها و درست کردن آنها توسط خود بچه ها .
  • برنامه نویسی 
    • در این مرحله بچه ها یاد میگیرند از طریق کامپیوتر و برنامه نویسی هایی مخصوص به ربات های خود برنامه های خاص دهند و کارایی های خاص از ین سازه ها دریافت کنند.

شرکت در مسابقات رباتیک در آکادمی نارون (نمایندگی روبوکد کرج)

آکادمی نارون با برگزاری مسابقات گوناگون باعث ایجاد انگیزه برای دانش آموزان در مقاطع مختلف خواهد شد و غیر مسابقاتی که در آموزشگاه برگزار میشود حتما تمامی دانش اموزان خود را در مسابقات بین مدرسه ایی استانی و حتی کشوری شرکت خواهد داد .
در همین زمینه میتوان به مقام آوری کشوری دو دانش آموز خلاق نارونی اشاره کرد 
در مسابقات شهریور ماه 99  محمد جواد عطالهی با کسب رتبه دوم کشوری در مسابقات رباتیک مکانیک گروه سنی 12-15 سال افتخار آفرینی کرد .
مهسا برزگر با کسب رتبه دوم کشوری در مسابقات رباتیک مکانیک گروه سنی 10-12 سال افتخار افرینی کرد .

آموزش-رباتیک

 

شهریه کلاسهای رباتیک 

شهریه کلاسهای رباتیک با توجه به مبلغ ابلاغ شده از طریق موسسه راه امید روبوکد تهران به صورت ماهانه 8 جلسه میباشد که مبلغ 150تومان تعیین شده است و هر ترم یک پک 180 هزارتومانی دارد که مجموعا 330 هزارتومان میباشد که البته این طرح شامل تخفیف های ویژه نیز خواهد شد .
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آموزشگاه نارون تماس حاصل فرمایید.

روزهای برگزاری کلاسهای رباتیک آکادمی نارون 

کلاسهای رباتیک نارون به صورت 8 جلسه در ماه و دو روز در هفته ویک ساعته برگزار میگردد .
که دانش آموزان از جلسه اول شروع به ساخت ربات و سازه می کنند.

تماس بگیرید